You are currently viewing Учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції між закладами фахової передвищої освіти «ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ»
  • Запис опубліковано:24.10.2023

Світлана Ребрик, здобувач освіти третього курсу освітньо-професійної програми Фінанси і кредит та Вікторія Рудик, голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін, взяли участь у Всеукраїнській науково-практичної конференції між закладами фахової передвищої освіти «Економіка України в умовах війни», організованій 24 жовтня 2023 року цикловою комісією соціальних, загальноекономічних дисциплін ВСП «Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету». До участі у конференції були запрошені експерти, здобувачі освіти та викладачі закладів фахової передвищої освіти.

Мета конференції – проаналізувати стан економіки нашої держави та зробити прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату в Україні.

Економіка України зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії й наразі ці втрати оцінити важко, адже війна все ще триває. Однак, усі ми розуміємо, що битви виграє армія, а війну – економіка.

В рамках конференції представниками нашого коледжу було досліджено стан банківського сектору України та підготовлено тези «Як війна змінила роботу банківської системи України».

Воєнні дії на території нашої держави впливають на всі сфери діяльності життя і на банківську систему зокрема. За допомогою регулярної та ефективної діяльності Національного банку України банківська система швидко адаптується до значних змін і всупереч війні, терору та кібератакам стабільно функціонує.

У післявоєнний період банківській системі України важливо відновитися шляхом здійснення ефективної реорганізації. Необхідно буде здійснити ряд заходів щодо відновлення і розвитку фінансового сектору шляхом здійснення операційної та інвестиційної діяльності.

Подяка організаторам за можливість участі в конференції й фаховій дискусії. Було цікаво, плідно і дружньо.

До нових зустрічей – віртуальних і реальних!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь