You are currently viewing Участь у Міжнародному бізнес-форумі – чудова можливість для підвищення рівня професійної компетентності педагога
  • Запис опубліковано:04.12.2023

На успішний розвиток особистості здобувача освіти впливає багато чинників та чи не найважливішим є майстерність і професіоналізм викладача. Від професійної компетентності педагога залежить формування конкурентоспроможності, ключових компетентностей здобувачів освіти, їхньої спроможності увійти у світовий глобальний простір.

Удосконалюючи рівень своєї професійної компетентності, викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін стали учасниками ХІ Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство»,  який відбувся 23 листопада 2023 року.

Традиційний захід на платформі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана зібрав понад 600 учасників, серед яких були представники освітніх закладів з більшості регіонів України, бізнесмени, підприємці, державні службовці, науковці тощо.

Відкрив захід особисто ректор КНЕУ Дмитро Лук’яненко. Він  привітав учасників заходу та побажав їм плідних дискусій,  підкресливши актуальність тематичних панелей форуму та експертність спікерів.

У рамках форуму було організовано 7 панельних дискусій, тематика яких вразила учасників своєю актуальністю. Викладачі нашого коледжу взяли участь у роботі наступних дискусійних платформ:

  • Освітні тренди та бізнес-практики у новому світі;
  • Інноваційні інструменти діджиталізації освітнього процесу;
  • Драйвери розвитку ринку цифрових активів.

В процесі обговорення вдалося підняти ряд важливих питань, які так чи інакше постають перед нами в процесі викладання. Ми слухали цікаві доповіді, знаходили колег-однодумців, налагоджували нові контакти і знаходили майбутніх ділових партнерів. Тож, дякуємо організаторам, модераторам, спікерам за можливість бути в тренді та самовдосконалюватися!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

 

Залишити відповідь