You are currently viewing В новий рік з новими здобутками
  • Запис опубліковано:02.01.2024

Викладачів циклової комісії обліково-економічних дисциплін Вікторію Рудик та Ларису Гаркаву відзначено сертифікатами менторів Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству від Національного банку України.

Нагадаємо, що з 02 жовтня до 17 листопада відбувалися заходи з платіжної безпеки, які Національний банк України організував у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай, а саме: Марафон менторів із платіжної безпеки для педагогів  та конкурси для учнів і студентів. Загальна кількість учасників вражає!

Близько 27 тисяч осіб долучилося до освітніх заходів НБУ. Внесок педагогів нашого коледжу у підвищення рівня фінансової грамотності серед молоді та протидію платіжному шахрайству є надзвичайно важливим.

Саме завдяки заходам у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству здобувачі освіти мали змогу отримати цінні знання з платіжної безпеки та дізнатися про актуальні схеми шахрайства.

Вітаємо наших менторів! Дякуємо вам, шановні педагоги, за вагомий внесок у підвищення рівня знань молоді з платіжної безпеки!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь