You are currently viewing Відбулися тренінги з тактичної медицини для першокурсників
  • Запис опубліковано:28.04.2023
Зупинка критичної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, перевірка дихання та огляд грудної клітки, забезпечення рівномірного кровообігу. В умовах, коли у країні йде війна, кожен громадянин, у разі потреби, має бути готовим надавати домедичну допомогу. Досягненню такої  мети і покликаний слугувати ряд занять з тактичної медицини (навчальний предмет «Захист України»). 
 
Гасло тактичної медицини – «Правильні дії в правильний час!». Курс базується на простих діях по забезпеченню життєво важливих функцій організму. Окрім теоретичної інформації курс передбачає практичне відпрацювання тактичної складової з наголосом на специфіку військового підрозділу, а також приділяє багато уваги допомозі пораненим під вогнем.
 
Викладачі коледжу Кононенко Іван, Соколова Валентина, Павло Мотрій  та Кононенко Наталія організували тренінги для першокурсників, запросивши на заняття із «Захисту України» та «Основ медичних знань» інструкторів з тактичної медицини.
 
Протягом чотирьох годин у різні дні – 11, 18, 19 квітня студенти груп 11ек, 11т, 11т набували практичних навичок з надання домедичної допомоги, а саме – відпрацьовували прийоми зупинки кровотеч: вчилися накладати джгути, турнікети, тиснучі пов’язки, проводити тампонування ран.  25 квітня студенти групи 12ек освоювали алгоритм первинного обстеження та надання допомоги і проводили серцево-легеневу реанімацію на манекені.
 
Така форма організації занять виявилася досить ефективною та сподобалася студентам.
 
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь