You are currently viewing Відбулися вибори ректора ПДАУ
  • Запис опубліковано:21.06.2023
20 червня 2023 року у Полтавському державному аграрному університеті відбулися вибори ректора, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2021 року № 492-к.
У нашому ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» теж було створено виборчу дільницю. Роботу дільничної виборчої комісії очолив Сергій Купченко, заступником голови був Олександр Матвієнко, секретарем – Наталія Кононенко, Алла Цебро та Владислава Кирлик були членами дільничної виборчої комісії.
Вибори відбулися у відповідності до норм чинного законодавства на належному організаційному рівні. Жодних скарг на порушення процедури голосування та підрахунку голосів не зафіксовано. До списку виборців, які мають право брати участь у виборах ректора Полтавського державного аграрного університету від ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», було внесено 64 особи. Участь у виборах взяли 59 осіб. За підсумками таємного голосування за кандидата Галича Олександра Анатолійовича проголосувало 58 виборців, що становить 90,6% від загальної кількості голосів виборців, які брали участь у виборах ректора. Проти – 0 виборців. Не дійсним визнано 1 бюлетень.
Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» Галич Олександр Анатолійович був обраний ректором Полтавського державного аграрного університету з огляду на те, що в першому турі виборів набрав понад 50 % голосів загальної кількості виборців, що мали право голосу.
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь