You are currently viewing Відбувся захист курсових проєктів з дисципліни «Землевпорядне проєктування»
  • Запис опубліковано:28.04.2023
27 квітня відбувся захист курсових проєктів здобувачів освіти 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» з дисципліни «Землевпорядне проєктування».
 
До захисту були допущені всі студенти групи 31з. На захисті були присутні викладач землевпорядних дисциплін Григорій Стріла, куратор групи Наталія Кононенко та керівник курсового проєктування Валентина Соколова.
 
Особливістю розробки цьогорічних курсових проєктів став аналіз існуючої нормативно-правової бази, яка діє на період воєнного стану в Україні; поглиблене вивчення питань  щодо захисту ґрунтів та їх післявоєнного відновлення; пошук і підбір високоврожайних сільськогосподарських культур, які б забезпечували господарство додатковим  прибутком.
 
Студенти показали високий і достатній рівень знань, продемонстрували непогані вміння при проєктуванні і  оформлені графічних матеріалів.
Серед найкращих робіт слід відмітити  проєкти Федорової Наталії, Крикун Діани, Івана Ляпоти, Дмитра Ручки, Віталія Ушкварка та Юмашевої Олександри.
 
Цікаві проєктні рішення також представили Могилат Анастасія, Процай Андрій, Дмитро Скрипниченко, Харін Микита. Всі студенти продуктивно попрацювали і досягли  поставленої мети.
 
Наш навчальний заклад прикладає багато зусиль для ознайомлення здобувачів освіти із сучасними передовими технологіями, які впроваджуються на землевпорядному виробництві, для цього ми тісно співпрацюємо з нашими стейкхолдерами.
 
Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь