You are currently viewing Відкрите заняття з дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах»
  • Запис опубліковано:08.11.2023

8 листопада 2023 року в межах тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін відбулося відкрите лекційне заняття викладача ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» Лариси Гаркавої для здобувачів освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування з дисципліни «Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах» на тему: «Автоматизація обліку праці та заробітної плати» з використанням програми AgriБухгалтерія.

Заняття пройшло в атмосфері активної взаємодії викладача та здобувачів освіти. Здобувачі освіти показали достойну результативність та високий рівень володіння теоретичним матеріалом, ставили запитання, висловлювали власні думки.

Під час виконання практичних ситуаційних вправ педагог активно залучала до роботи студентів, відповідала на їхні запитання та вміло надавала методичні рекомендації щодо виконання вправ.

На лекції побували завідувач навчально-методичного кабінету Наталія Кононенко та голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін Вікторія Рудик. У процесі обговорення відкритого заняття колеги високо оцінили професійні компетентності Гаркавої Л.О., а також відзначили актуальність обраної теми, важливість для майбутніх фахівців наведених прикладів із життя та вміле використання на лекції технічних засобів навчання.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

Залишити відповідь