You are currently viewing Відвідали господарство «Сімейний сад імені Максима Головка»
  • Запис опубліковано:14.06.2024

З метою ознайомлення з різноманіттям декоративних рослин здобувачі освіти групи 21лд спеціальності 206 Садово-паркове господарство (ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»), завідувач навчально-виробничої практики Олександр Матвієнко,  очільниця групи моніторингу та кадрового забезпечення ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» Оксана Шовкова та члени групи Олександра Пугач, Вікторія Мельниченко, садівник коледжу Альона Подорожна 11 червня 2024 року відвідали господарство «Сімейний сад імені Максима Головка», яке розташувалося в мальовничому селищі Бузова Пасківка, Полтавського району.

Колекція декоративних кущів, ліан, дерев, злакових, лікарських, пряних та інших трав, квітів, ягідників, фруктових дерев знайшли місце в саду родини Головків. Цей скарб – пам’ять про сина Максима, який упродовж багатьох років, за скромного бюджету, зумів зібрати велику базу для розвитку садівництва та озеленення. Максим дуже багато працював і мріяв про маленький ботанічний сад, де можна буде і фруктами поласувати, і красою помилуватись, і відпочити. Але не судилося… Восени минулого року, у зовсім молодому віці, Максим пішов з життя.

Нині, у пам’ять про нього, матуся Валентина та брат Дмитро щосили стараються зберегти колекцію й продовжити Максимову справу, якій він присвятив значну частину свого життя. Родина щосили намагається розвивати цей бізнес, надавати робочі місця у своєму селі і, звичайно ж, приносити користь людям і дарувати їм насолоду від своєї праці.

Публікацію підготувала Олександра Пугач

   

Залишити відповідь