You are currently viewing VII Міжнародна науково-практична конференція
  • Запис опубліковано:23.06.2023
Науковці та фахівці з фізичної культури і спорту України, Польщі, Чехії та Словаччини зібралися у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Фізична активність і якість життя людини», мета якої – залучення учених до обґрунтування місця й значення фізичної активності у поліпшенні якості життя людини.
 
Захід відбувався у змішаному форматі. Організаторами конференції виступили Волинський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк, Україна), Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длуґоша в Ченстохові (Академія імені Яна Длуґоша в Ченстохові) (м. Ченстохова, Республіка Польща), Університет імені Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словаччина), Університет Яна Евангеліста Пуркінє в Усті-над-Лабем (Чехія) за підтримки Міністерства освіти і науки України, Секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Учасники зібрання презентували останні наукові дослідження.
Загалом у програмі були передбачені пленарні та секційні засідання, дискусійний клуб за різними напрямами.
 
Викладачі нашого коледжу Світлана Дука та Микола Мушегов стали учасниками цієї конференції із доповіддю “Фізична активність і здоров’я здобувачів фахової передвищої освіти”.
 
Проведення такого заходу – чудова можливість для обміну досвідом і новими напрацюваннями. Міжнародна конференція слугувала своєрідним імпульсом для вироблення єдиного підходу щодо розв’язання актуальних питань у галузі фізичної культури та спорту.
 
Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов
 

Залишити відповідь