You are currently viewing Вручення дипломів випускникам ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»
  • Запис опубліковано:31.01.2024

Професія ландшафтного дизайнера – це мистецтво створення декоративних садів, парків, ділянок зелених насаджень, призначених для естетичного поліпшення краєвиду, створення рекреаційних зон тощо. Дана спеціальність та її фахівці покликані вирішувати  екологічні проблеми міст і населених пунктів, естетично оздоровлювати та виховувати населення держави.

Письменник і науковець Генрі Лонгфелло сказав: «Добрі серця — це сади, добрі думки — це коріння, добрі слова — це квіти, добрі справи — це фрукти; подбайте про свій сад і бережіть його від бур’янів, заповніть його світлом добрих слів і добрих справ».

31 січня 2024 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам нашого коледжу (спеціальність 206 Садово-паркове господарство ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»).

ВІТАЄМО вас, дорогі наші випускники, із важливою подією! Пишаємося, гордимося Вами! Радіємо за вас! Ще один важливий крок зроблено, ще одна ступінь подолана. Щиро бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків, професійної реалізації та творчих досягнень! Сьогодні ви йдете у великий світ, де на вас чекають справжні дорослі випробовування та віримо – й серйозні досягнення. Тому бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та підкорити найвищі вершини!

Не втрачайте амбітності, наполегливості, енергійності, продовжуйте упевнено рухатися у напрямку успіху та кар’єрного росту, з кожним новим днем примножуйте  та зміцнюйте віру в себе, адже ви – великі МОЛОДЦІ !!!

ДЯКУЄМО ЗСУ за можливість навчатися та працювати!

Публікацію підготували Матвієнко Олександр та  Мельниченко Вікторія

 

Залишити відповідь