You are currently viewing Всесвітній день футболу
  • Запис опубліковано:10.12.2022
На спортивних сторінках студентського життя нашого навчального закладу у розділі «Футбол» у 2022 році читаємо такі прізвища: Харін Микита (бронзовий призер чемпіонату України з футболу 2020 року (група 31з); Лопаков Ігор (група 12ек); Маковецький Владислав (група 12ек).
Існує безліч різновидів футболу – футдаблбол (грається двома м’ячами), пляжний футбол (грається на піску), футзал (грається в залі на спеціальному покритті), дворовий футбол (грається на будь-якому покритті на полях будь-якого розміру будь-якою кількістю людей), болотний футбол (грається на болоті), футбольний фристайл (полягає у виконанні всіляких хитрощів і трюків), Гельський футбол (національний вид спорту в Ірландії). Але мета гри завжди полягає в тому, щоб забити м’яч у ворота протилежної команди.  
Нині багато гравців українських професійних, а особливо простих дворових футбольних команд змушені грати у іншу гру – у гру за ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ над тьмою, за ПЕРЕМОГУ, яка принесе звільнення від рашизму всім здравомислячим людям.
Зараз у нашій країні немає вболівальників та глядачів. Ми всі у одній згуртованій війною команді. Не за горами вже час нашого великого переможного голу у ворожі ворота, вирішального удару, який остаточно ствердить верховенство правди та світлих життєдайних сил.

Залишити відповідь