You are currently viewing Всесвітній день ментального здоров’я
  • Запис опубліковано:10.10.2023
Всесвітній день ментального здоров’я щорічно відзначається 10 жовтня. Всесвітня організація охорони здоров’я запропонувала відзначати цей день задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров’я.
 
Гарне психічне здоров’я допомагає людям адекватно поводитися, що зміцнює власне здоров’я, і здоров’я оточуючих.
 
За для збереження та зміцнення психічного здоров’я важливо дотримуватися принципів здорового способу життя та психогігієни, що передбачає формування культури міжособистісних стосунків, розвиток вміння керувати своїми емоціями, дотримання режиму праці та відпочинку, систематичні заняття фізичною культурою, дотримання принципів раціонального харчування, режиму дня, відмову від вживання психоактивних речовин, формування позитивного мислення, оптимізм, доброзичливість.
 
ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» долучився до Всеукраїнського флешмобу #руханкасили та #тияк для студентів коледжу з метою покращення знань про підтримку власного психічного здоров’я.
Організаторами заходу у нашому навчальному закладі виступили практичний психолог Григоренко Наталія та голова Студентської ради Кирлик Владислава.
 

Публікацію підготували Григоренко Наталія, Владислава Кирлик.

Залишити відповідь