You are currently viewing Виробничо-переддипломна практика здобувачів освіти 4 курсу спеціальності 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва»)
  • Запис опубліковано:13.06.2024

Основне завдання спеціалістів аграрної галузі – управління сільськогосподарським виробництвом, збереження родючості ґрунтів та вирощування екологічно чистої продукції, практичні знання та навички у догляді за посівами, підбір технологій та систем вирощування сільськогосподарських рослин.

В умовах війни з РФ ми тимчасово втратили частину території,  у тому числі – сільськогосподарських угідь.

В умовах сьогодення для не допущення голоду в багатьох країнах світу професія агронома є дуже актуальною та важливою.

10 червня 2024 року відбувся захист звітів за результатами проходження виробничо-переддипломної практики здобувачів освіти 4 курсу спеціальності 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва»). Зазначимо, що більшість студентів вже визначилися із майбутнім місцем роботи і проходили практику за дуальною формою на різних агропідприємствах області. Дуальне навчання – це освітній підхід, який поєднує вивчення теорії в закладі освіти та, одночасно, набуття практичних навичок на підприємстві.

Приємно було спостерігати, як четвертокурсники спілкуються між собою: діляться вже власним досвідом – ефективними методами та засобами боротьби з бур’янами, перевагами тих чи інших сортів сільськогосподарських культур та секретами найкращого обробітку ґрунту.  Усі здобувачі освіти виконали програму  практики та достойно захистили звіти. Особливо хотілося б відмітити відповіді Горбатія Олега, Коренівського Максима, Онищенка Арсенія,  Улька Романа,  Філоненка Дениса, Хемліна Юрія, Шаренка Владислава. Усі освітні компоненти ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва» покликані допомогти здобувачам освіти стати висококваліфікованими фахівцями та приносити користь своїй державі.

Публікацію підготували Матвієнко Олександр та Орихівська Оксана

Залишити відповідь