You are currently viewing Європейський день боротьби з торгівлею людьми
  • Запис опубліковано:18.10.2023

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. «Жінки та діти, які були змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, де стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми», – застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ). За даними Міжнародної організації праці (МОП), у світі близько 40 мільйонів людей перебувають у рабстві, з них 71% – це жінки, а одна з чотирьох жертв – діти.

Цього дня у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» психологинею БО «Світло надії» Катериною Бережною проведено бесіду на тему: «Протидія торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленому насильству».

Під час зустрічі було розглянуто основні види торгівлі людьми, причини, ознаки, навички безпечної міграції, поняття гендерно зумовлене/домашнє насильство. Студенти брали активну участь у обговоренні, відкрито ділилися своїми думками.

Бесіду організувала заступник директора з виховної роботи Тетяна Шевченко.

Публікацію підготувала Наталія Григоренко

Залишити відповідь