Ви зараз переглядаєте Запобігання проявам булінгу, вербування та тероризму серед дітей та молоді
  • Запис опубліковано:15.04.2025

14 квітня 2025 року куратор групи 11ЕК Лілія Качала (ОПП «Фінанси і кредит», ОПП «Бухгалтерський облік» та ОПП «Землевпорядкування») провела виховну годину на тему «Запобігання проявам булінгу, вербування та тероризму серед дітей та молоді».

У межах заходу відбувся тренінг за участі представника патрульної поліції Ярослави Климової. До зустрічі також долучилися заступник директора з виховної роботи Тетяна Шевченко та практичний психолог Наталія Григоренко.

В умовах війни та суспільної нестабільності питання безпеки дітей і молоді є особливо актуальним. Зростання рівня тривожності, доступ до неконтрольованого інформаційного простору, психологічний тиск і травматичний досвід підвищують ризики впливу булінгу, вербування та навіть втягнення в терористичні ідеології.

Саме тому надзвичайно важливо систематично проводити профілактичні заходи, тренінги й інформаційні кампанії за участі правоохоронців, психологів та педагогів. Поінформована та свідома молодь, яка вміє розпізнавати загрози і знає, куди звертатися по допомогу, — це основа формування безпечного, стійкого та відповідального громадянського суспільства.

У сучасних умовах профілактика та виховання безпечної поведінки — це не лише обов’язок навчального закладу чи поліції, а й спільна відповідальність батьків, громади та держави.

Публікацію підготувала Лілія Качала