You are currently viewing Здобувачі освіти та викладачі – півфіналісти  Всеукраїнського бізнес-турніру
  • Запис опубліковано:27.05.2024

Здобувачі освіти Ангеліна Калюжна (група 21і), Юрій Прокопчук, Аліна Онищенко (група 21м), Поліна Дігтяр (група 31м) стали півфіналістами студентської ліги Х Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2024. Ювілейний», демонструючи таланти та потенціал для подальшого розвитку у сфері бізнесу та лідерства. Також важливо відзначити успіх викладачів Вікторії Рудик та Лариси Гаркавої, які у цьому турнірі стали півфіналістами ліги наставників. Це свідчить про їхню експертність та вміння надихати й підтримувати студентів.

Співучасть студентів та викладачів у півфіналі турніру є не лише високим досягненням, а й свідчить про зв’язок між навчальним процесом та практичним застосуванням знань. А це, в свою чергу, сприяє формуванню підтримуючої атмосфери, де кожен може вчитися від інших та ділитися власним досвідом.

Бізнес-турніри, такі як «Стратегія фірми», є важливими ініціативами для розвитку бізнес-компетентностей та лідерських якостей молоді. Партнерство з провідними університетами та освітніми закладами України під патронатом Міністерства освіти і науки України підсилює значимість події та забезпечує її успішний перебіг.

Для проведення турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+. Він дозволяє кожному стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн-просторі. Використання бізнес-симулятора ViAL+ додає змаганням елементів реалістичності, допомагаючи учасникам отримати практичний досвід управління та прийняття стратегічних рішень. Це важливо не лише для подальшого кар’єрного зростання, а й для особистого розвитку кожного учасника.

Бажаємо всім учасникам турніру подальших успіхів у навчальній та професійній діяльності. Нехай цей досвід стане важливим кроком на шляху досягнення поставлених цілей та високих результатів!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь