You are currently viewing Здорова Україна
  • Запис опубліковано:04.03.2024

26 лютого 2024 року у форматі онлайн-конференції з використанням платформи ZOOM відбувся Всеукраїнський семінар по залученню учнівської молоді до участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та учнівській лізі за  загальнонаціональною програмою «Здорова Україна», започаткованою у 2021 році Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту, а також представниками масового спорту.

Програма «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. У семінарі взяли участь понад 500 педагогічних працівників – вчителів та викладачів фізичної культури із різних регіонів України, серед учасників були і викладачі фізичної культури ВСП «АЕФК ПДАУ» Світлана Дука та Микола Мушегов. 2000 учасників мали можливість переглянути семінар на платформі You Tube.

Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «UA аctive». Були заслухані виступи Андрія Боляка, Валерія Дудара, Евгена Петрушевича, Оксани Юрків, Тетяни Цанько.

Метою семінару був пошук нових підходів до розвитку фізичної активності молодих людей у процесі навчання – навчання у русі та знайомство з Embodied Learning – освітніми технологіями, заснованими на русі.

Втілюймо та обговорюймо нові проєкти разом!

Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов

Залишити відповідь