You are currently viewing Зустріч з представниками “АСТАРТА-Київ”
  • Запис опубліковано:20.02.2024

20 лютого 2024 року відбулася дуже цікава зустріч здобувачів освіти груп 31лд, 41а, 42а (всього на зустрічі було присутніх 21 чоловік) ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» спеціальності 206 Садово-паркове господарство, ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва» спеціальності 201 Агрономія  зі стейкхолдерами, потенційними роботодавцями – фахівцями з регіонального підбору персоналу агрофірми “АСТАРТА-Київ” Оксаною Кошман та Ольгою Поварніциною.

Гості розповіли, що  компанію створено у 1993 році, входить до числа 30 найпотужніших компаній України, чим наповнює державний бюджет, експортує продукцію за кордон, використовує власне програмне забезпечення у виробничих процесах.

Спікери запропонували присутнім здобувачам освіти можливості для проходження практики та організації стажування у агрофірмі “АСТАРТА-Київ” з наданням житла та безкоштовних обідів з перспективами подальшого працевлаштування.

На час стажування, а він становить 3 місяці, студенти вводяться у штат, отримують наставника, мають офіційне працевлаштування. По завершенні стажування стажери проходять обов’язкове тестування та можуть працювати на посаді лінійного агронома у фірмі з перспективами подальшого кар’єрного росту.

Оксана Кошман зазначила, що 80% студентів стажуються там, де проживають,  і 95% стажистів залишаються потім на роботу на фірмі. Фірма дуже зацікавлена у молодих кадрах.

Організатором зустрічі зі стейкхолдерами виступив завідувач навчально-виробничої практики Олександр Матвієнко. Також на зібранні були присутні: заступник директора з навчальної роботи Сергій Купченко, завідувач технологічного відділення Алла Цебро, завідувач навчально-методичного кабінету Наталія Кононенко, викладачі технологічних дисциплін Оксана Шовкова та Мельниченко Вікторія, садівник Подорожна Альона.

Публікацію підготували Олександр Матвієнко та Наталія Кононенко.

Фото Подорожної Альони.

Залишити відповідь