You are currently viewing Зустрілися «Квітка» та «Ботанік»
  • Запис опубліковано:27.03.2024

27 березня 2024 року здобувачі освіти ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», які навчаються за спеціальностями 206 Садова-паркове господарство (ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство») і 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва»)  під керівництвом викладача Вікторії Мельниченко провели засідання гуртків «Ботанік» і «Квітка» на дуже актуальну тему –  «ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!».

Метою засідання було спонукати здобувачів освіти бути уважними до тендітного та вразливого довкілля, любити і берегти неповторну красу рідної землі, привернути увагу молодих українців до екологічних проблем сьогодення, підвищити їхній  інтерес до примноження природної спадщини, формування екологічної культури.

Під час засідання студенти детально ознайомилися з рослинами, занесеними до «Червоної Книги України»; прослухали стародавні легенди про походження деяких рослин; отримали інформацію про шкоду від спалення сухостою; стали учасниками вікторини.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!!! Дякуємо колегам з інших циклових комісій за небайдужість та активну підтримку заходів циклової комісії технологічних дисциплін!

Публікацію підготувала Вікторія Мельниченко

та  група 31лд спеціальності 206 Садово-паркове господарство

Залишити відповідь