You are currently viewing 19 листопада 2023 року – День  працівників сільського господарства України
  • Запис опубліковано:19.11.2023

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Це особливий день, коли звеличують людину праці, людину однієї з найшановніших професій на Землі. Достаток у родині, золотаве зерно у полі, благополуччя села і надходження до бюджету держави – все це сьогодні забезпечують аграрії. Вітаємо зі святом усіх, хто причетний до агропромислового комплексу!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаємо вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Бондур Людмила Володимирiвна

    Шановнi Колеги ! Мої щиpi вiтання всiм хто мене пам’ятає. З Днем сiльського господарства. Бажаю мiцного здоров’я, натхнення у професiйнiй дiяльностi -вихованнi справжнiх майстрiв своєї справи . З повагою Бондур Людмила Володимирiвна.

Залишити відповідь