You are currently viewing 20 листопада – День працівників сільського господарства
  • Запис опубліковано:20.11.2022
Кожного року наприкінці осені, коли зібрано урожай і завершилися польові роботи, працівники аграрно-промислового комплексу України відзначають професійне свято.
Свято встановлено в Україні Указом Президента України й відзначається щорічно у третю неділю листопада.
На сьогодні агропромисловий комплекс – одна з провідних галузей економіки України, яка дає роботу близько 3 млн. людей.
Українці  годують не тільки себе, а ще й пів світу, експортуючи власну продукцію у більшість країн. Ключовими продуктами вітчизняного аграрного експорту традиційно стали зернові культури, олія, насіння олійних культур.
День працівників сільського господарства – свято не лише для тих, хто безпосередньо працює на землі, це професійне свято і співробітників агроформувань різних професій, працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих кооперативів, фермерських господарств, також наукових установ, організацій і навчальних закладів агропромислового напрямку.
Шановні аграрії! Прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята! Нехай обходять вас природні стихії, щедро родять ниви, хай над вами буде мирне небо, завжди світить сонце, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! МИРУ ВСІМ НАМ!

Залишити відповідь