You are currently viewing 7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні
  • Запис опубліковано:07.12.2023

Місцеве самоврядування в Україні — право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. День місцевого самоврядуванняце професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Свято веде свою історію з давніх слов`янських традицій, які беруть свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють вибраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Лише така влада і є дійсно народною — владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і на користь суспільства.

День професійного свята – приємна мить, проте після неї настають будні з їхніми тривогами, труднощами, успіхами і невдачами.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює наші з вами потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Публікацію підготував Ігор Лотиш

Залишити відповідь