Google Workspace for Education – це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення, інструментів для спільної роботи та дистанційного навчання від компанії Google.

Завдяки реєстрації Коледжу  в Google Workspace for Education студенти та викладачі  можуть скористатися перевагами використання корпоративного аккаунта, зокрема, вони матимуть безкоштовний доступ до пакету сервісів Google для навчання (Classroom, Cайти, Gmail, Google Vault, Groups for Business, Hangouts Chat, Hangouts Meet і Google Hangouts, Jamboard Service, Keep, Google Диск, Синхронізація Google Chrome); необмежений розмір електронної поштової скриньки Gmail та Google Диску.

Основна складова пакету – система управління навчанням Google Classroom, яка дозволяє створювати навчальні класи, оцінювати завдання, надавати студентам зворотній зв’язок, публікувати оголошення і поширювати навчальні матеріали. Викладач може бачити, хто виконав завдання, а хто ще продовжує над ним працювати, а також читати питання і коментарі студентів.

Важливо, що для користувачів Google Workspace for Education пошукова система Google не використовує жодної особистої інформації студента або викладача для націлювання рекламних оголошень.

Для переходу на навчальний курс перейдіть у Classroom за посиланням, натисніть зображення “+” у верхньому правому кутку браузера, виберіть Приєднатися до класу та введіть код курсу.