Розпочавши свій шлях далекого 1909 року в Полтавській школі садівництва і городництва 2-розряду  Полтавська губернська земська управа відкрила підготовку фахівців-землемірів. З того часу підготовлено близько 5,5 тисяч землевпорядників. Ми пишаємось своїми випускниками, значна частина яких працює в різноманітних закладах і установах землевпорядного спрямування.

Циклова комісія землевпорядних дисциплін об’єднує 9 досвідчених викладачів: викладач-методист – Климко П. П.; спеціалісти вищої категорії – Стріла Г. П., Соколова В. В. спеціалісти І категорії –  Гончар С.І., Приходько І. П., Калашник Д. А., Максименко О. А., спеціаліст ІІ категорії –Лотиш І. І..

Молоді викладачі циклової комісії переймають педагогічний досвід у більш досвідчених колег, приймають активну участь у творчих конкурсах, пишуть наукові статті, які видаються у фахових виданнях як в Україні, так і за кордоном.

На базі нашого навчального закладу діє навчально-практичний центр, забезпечений сучасною електронною геодезичною вимірювальною технікою, новітніми комп‘ютерними технологіями, що дозволяє проводити підготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів землевпорядного виробництва, а також викладачів землевпорядного циклу навчальних закладів України.

У стінах навчального закладу студенти отримують якісні знання із землевпорядних дисциплін, проходять стажування у профільних виробничих підрозділах, а найуспішніші з них, отримують дозвіл на працевлаштування ще до закінчення навчального закладу.

Велику увагу викладачі циклової комісії приділяють всебічному розвитку студентів відвідують музеї, проводять екскурсії на виробництво.