You are currently viewing 18 травня – Міжнародний день музеїв
  • Запис опубліковано:18.05.2023
Музеї – це важлива частина нашого життя. Вони призначені для збереження культурно-історичних і природничо-наукових цінностей, накопичення та поширення знань через вивчення і демонстрацію унікальних пам’яток матеріальної культури. 
 
Музеї потрібні, у першу чергу, молодому поколінню. Адже дуже важливо,  щоб молоді люди розуміли, в якій країні вони живуть, в якому місті, в якому селі; щоб знали свою історію, щоб знали традиції свого народу, щоб змалечку доходили до духовних речей.
 
Студенти групи 31з з викладачем землевпорядних дисциплін Григорієм Стрілою побували у Полтавському музеї авіації та космонавтики. Там знаходяться особисті речі космонавтів, моделі літальних апаратів, показано життя відомих конструкторів і науковців Полтавщини. Ще в експозиції музею відображено діяльність підприємств, які працюють в авіаційній та аерокосмічній галузі України.
 
Також відвідали Музей-садибу Івана Котляревського – засновника нової української літератури та Полтавський літературно-меморіальний музей Володимира Короленка – будинок, в якому письменник народився, провів дитинство та прожив із родиною останні 18 років життя і де помер у 1921 році.
 
Екскурсія музеями була цікавою та пізнавальною. Усіх закликаємо частіше подорожувати стежками полтавського краю та відкривати для себе щось нове.
 
Публікацію підготував Григорій Стріла

Залишити відповідь