You are currently viewing Благодійний студентський вечір «На тобі тримається весь світ»
  • Запис опубліковано:29.04.2023

Ми – українці. Незламні, сильні, надзвичайні. Війна триває і ми впевнено показуємо світу свою незламність. Нині, як ніколи важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти є значно більше.

Коли ми робимо добро іншим, то відчуваємо тепло та радість в душі, стає легко і приємно на серці. Для добра не існує вікових, гендерних чи расових обмежень. Воно доступне всім без винятку. Творити добро дуже просто, треба тільки цього захотіти.

28.04.2023 року о 18:00 відбувся благодійний бал: «На тобі тримається весь світ», організований студентською радою міста Полтава. Захід відвідали студенти та представники студентського самоврядування коледжу, а також заступник директора з виховної роботи – Шевченко Т.О. , художній керівник – Домненко К.А. та практичний психолог – Григоренко Н.І.

Учасники балу занурилися в чудову атмосферу балу: відвідали весняну фотозону та українські композиції від полтавської молоді, посмакували смачною кавою від ОСБ, зробили яскраві фотографії з ростовими ляльками від «Жако» та взяли участь у благодійному аукціоні, де коледж не залишився осторонь від запропонованої ініціативи і підготував три лоти: 2 квитки до кінотеатру Multiplex, фільм – «Люксембург, Люксембург». Стартова ціна – 100грн; 2 квитки до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя, вистава – «Кайдашева сім‘я». Стартова ціна – 100грн; Подарунковий сертифікат на суму – 500грн в KIOTORICH. Стартова ціна – 250грн.

Благодійність була направлена на допомогу та підтримку ЗСУ.

Бажання творити добро об’єднує людей.

Залишити відповідь