You are currently viewing ЧУДОВИЙ ТУР ДО ХАРКОВА
  • Запис опубліковано:20.12.2021

У переддень Святого Миколая, який відкриває чарівні новорічно-різдвяні зимові свята, група 21з здійснила екскурсійно-відпочивальний тур до міста Харків. Відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з пізнавальними експериментами та фокусами Побували на екскурсії на підприємстві «Кулиничі» та на майстер-класі з виготовлення запашних булочок. Пили смачнючий трав’яний чай з випічкою, переглянули цікавий відеофільм про роботу на підприємстві, відгадували загадки про хліб, хлібопекарство, про зерно та поля; отримали грамоти та призи і солоденькі глазуровані бублички у дорогу.

Пообідавши у McDonald’s, вирушили на вулицю Плеханівську, 77, де 12 жовтня 2021 року було відкрито космічний Фентезі парк – перший в Україні парк-виставку просто неба із сучасними інсталяціями та арт-зонами.

Нафотографувавшись досхочу, набравшись позитивних вражень і незабутніх емоцій, збагатившись новими знаннями, прибули додому, до Полтави, та почали з новими силами готуватися до сесії.

Залишити відповідь