You are currently viewing Коледж зробив свій вибір
  • Запис опубліковано:21.12.2022

21 грудня 2022 року у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» відбулося рейтингове голосування за кандидатів на посаду директора ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».

Нагадаємо, що попередньо під орудою Сергія Купченка для організації процесу підготовки до рейтингового голосування було створено організаційний комітет та виборчу комісію; рішенням педагогічної ради було затверджено та узгоджено з профспілковим комітетом  коледжу проєкти Положень про Організаційний комітет, про Виборчу комісію, про Порядок обрання представників з числа студентів для участі у рейтинговому голосуванні, про Порядок обрання представників з числа інших штатних працівників для участі у рейтинговому голосуванні, про Порядок організації роботи  спостерігачів та акредитації представників засобів масової інформації під час проведення рейтингового голосування за кандидатів на посаду директора ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету». Інформацію про це було розміщено на сайті коледжу у вкладці «Вибори директора ВСП «АЕФК ПДАУ».

Рейтингове голосування за кандидатів на посаду директора ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» проходило у читальній залі бібліотеки коледжу.  У складі виборчої комісії на чолі з Олександром Матвієнком працювали Алла Дігтяр, Ірина Приходько, Марія Кондратюк та Софія Чернишова.   Під час волевиявлення свою роботу виконували  представники Наглядової ради та представники Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту» при підрахунку голосів виборча комісія встановила:

  • кількість виборців – 63;
  • кількість виготовлених бюлетнів для рейтингового голосування – 63;
  • кількість виборців, які отримали бюлетні – 61;
  • кількість невикористаних бюлетнів – 2;
  • кількість бюлетнів, виявлених у скриньці для голосування – 61;
  • кількість бюлетнів, визнаних недійсними – 0.
  • кількість виборців, які проголосували за кандидата МИКОЛУ ШЕВНІКОВА – 60 (шістдесят), що становить 94,8%;
  • кількість виборців, які не підтримали жодного кандидата – 1(один), що становить 1,6%.

Всі результати проведення рейтингового голосування за кандидатів на посаду директора ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського  державного аграрного університету» зафіксовано у протоколі роботи виборчої комісії та розміщено на сайті ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».

ВІТАЄМО МИКОЛУ ШЕВНІКОВА З ПЕРЕМОГОЮ! Бажаємо умілого вирішення педагогічних задач, постійного творчого пошуку, міцного здоров’я та сил втілити у життя все задумане! МИРУ ВСІМ НАМ!

Залишити відповідь