You are currently viewing Кожен з нас сьогодні волонтер
  • Запис опубліковано:05.12.2022

Війна триває і ми впевнено показуємо світу свою незламність. Нині, як ніколи важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти є значно більше.

Одними з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає, є ВОЛОНТЕРИ.  Сьогодні, 5 грудня,  в Міжнародний день волонтера, вітаємо усіх, хто долучений до цієї справи, усіх, хто говорить про добро і робить його тихо. Ви неймовірні! Ми неймовірні! Кожен на своєму фронті робить потрібні справи для перемоги!

Під час війни сотні тисяч українців долучилися до волонтерства, серед них, звичайно,  підлітки. Студенти коледжу активні та вмотивовані, вони готові перевертати гори. З 2014 року в коледжі організовано волонтерський загін «Добрі серця», який постійно задіяний в різних волонтерських рухах.

Студенти та викладачі коледжу не стоять осторонь сучасних подій і намагаються допомагати в силу своїх можливостей. Напередодні Міжнародного дня волонтера загін «Добрі серця» організував акцію «Янголи добра», за допомогою якої, студенти і викладачі коледжу зібрали кошти і придбали вісім спальних мішків для батька одного з студентів коледжу, який знаходиться зараз на передовій.

Однак волонтерство – це не тільки про один день, це про кожен день натхненної праці. Так, студенти груп 21-м, 41-з, 41-а, а також викладачі та лаборанти технологічного відділення в’яжуть теплі шкарпетки. Група 41-з та викладачі землевпорядного відділення зібрали кошти на військову амуніцію для бригади 62 А4467 Перший стрілецький батальйон, а також виготовили окопні свічки, які передали воїнам на передову. Наші студенти технологічного та економічного відділення плетуть маскувальні сітки, шиють білизну та готують смачні обіди для наших воїнів. Студенти групи 11-ек відвідали гуманітарний центр «Тепла кофта» та передали сезонні речі, дитячий одяг, іграшки для ВПО.

Також хочеться відзначити, що студентки коледжу Мельник К. та Ляшенко Д. брали участь у Міжнародному спортивному заході «Полтавська зима», де отримали сертифікат «Волонтера», Гасанов М., допомагає готувати будинки для ВПО, Линник А, разом  родиною збирав гроші на теплий одяг для ЗСУ, Подорожна А. – принесла нитки для в’язання теплих шкарпеток, Калюжна А. разом з мамою випікає пиріжки для ВПО,  Білокінь Р. займається плетінням сіток на передову, Барашина Т.  взяла участь у благодійному концерті на підтримку наших воїнів, Саєнко Д. передав військовим домашні закрутки та теплий одяг.

Окрема сторінка волонтерства – це студенти, що опинилися за кордоном, які вимушено покинули країну, але продовжують підтримувати та займатися волонтерством. Ільїн А., який знаходиться в Німеччині місто Ольденбург, долучається до акцій в підтримку України  і на зібрані кошти придбали генератори для потреб ЗСУ, Крикун Д., перебуваючи у Вроцлаві, взяла участь в акції на підтримку України.

Вдячні кожному і кожній за добро, за донати, за тепле слово і теплі речі, за силу і молитву. Цьогоріч українські волонтери стали взірцем сміливості та відданості. Мільярди людей на всіх континентах побачили, що означає українська незламність!!!Ми готуємо, печемо, шиємо, в’яжемо, будуємо, прибираємо, збираємо, допомагаємо, наближаємо ПЕРЕМОГУ України!!!

Вистоїмо! Переможемо! Слава ЗСУ!

Залишити відповідь