You are currently viewing Люди, що створили віртуальний світ
  • Запис опубліковано:13.09.2022
День програміста — неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому степені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. У 2022 році це свято припадає на 13 вересня.
Програміст – це фахівець, який володіє аналітичним складом розуму, гарною пам’яттю, здатністю вести складні математичні розрахунки, об’єктивно оцінювати можливості технологій та їх використання у кожному конкретному випадку. Програмування поєднує в собі елементи мистецтва, науки, математики та інженерії.
Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося ми телевізор чи слухаємо радіо, працюємо на комп’ютері чи розмовляємо по телефону – ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко і всеосяжно майже усі сфери людського існування.
Програмісти – це люди, які полегшують нам життя, надають квиток у дивовижний світ уявної реальності. Ми маємо можливість відволіктися від повсякденних проблем, позбутися безлічі труднощів у процесі навчання та роботи.
Вітаємо всіх програмістів зі святом! 
Бажаємо успішно долати вершини як у віртуальномутак і у реальному світі!

Залишити відповідь