You are currently viewing Лютий, який не закінчується рік
  • Запис опубліковано:24.02.2023

24 лютого 2022 року близько 4-ї години президент РФ оголосив про початок «спеціальної воєнної операції», метою якої він назвав «демілітаризацію і денацифікацію України».

За кілька хвилин російські ракети атакували українські аеродроми та військові об’єкти по всій Україні, почалося відкрите збройне вторгнення росіян. Ракетні удари, авіанальоти, артилерія, танки – все! Російські війська не жаліли нічого. Вони мінували нашу землю, перетворювали мирні міста й села на пекло. Частину українських міст і громад знищили вщент.

Не маючи спроможності перемогти на полі бою, російська держава-терорист вдається до варварських обстрілів українських міст та критичної інфраструктури. Руйнуючи нашу енергетику, російські терористи прагнуть спричинити в Україні гуманітарну катастрофу та суспільний хаос, знищити економіку та позбавити міста життя.

Студенти групи 11- ек, за ініціативи куратора Світлани Глушко, створили відеоролик про український народ, який продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, єдності та своє студентське життя за рік, що минув від повномасштабного вторгнення.

24 лютого 2022 року ми завжди будемо пам’ятати. Скільки б часу не минуло, ці події для кожного українця назавжди закарбуються в серці, а 2023-й — як рік великої ПЕРЕМОГИ та МИРУ.

Залишити відповідь