You are currently viewing Майстер-класи на виробництві
  • Запис опубліковано:01.12.2021

Розвиток нашої  держави залежить від молоді, її професійних умінь, а головне – бажання працювати. Сьогодні стейкхолдери мають значний попит на кваліфікованих працівників. Тому екскурсії на виробництво дозволяють студентам – майбутнім фахівцям – побачити виробничий процес зсередини і зрозуміти, що робота з достойною зарплатою і гідними умовами праці в Україні є.

Заступник директора з навчально-виробничої практики О.В. Матвієнко організував для студентів спеціальності «Менеджмент» та «Облік і оподаткування» майстер-класи на провідних підприємствах сфери послуг м. Полтави. Зокрема 29 листопада студенти завітали до торгової фірми «Ткацький двір», де їм було проведено практичне заняття по визначенню якості та цільовому призначенню  різних тканин.

30 листопада студенти разом із членами циклової комісії обліково-економічних дисциплін відвідали ростерію «GANGSTER COFFEE», де практично ознайомилися із відмінностями у смакових якостях різних сортів кави, особливостями процесу обсмаження зерен кави, їх помолу, роботи баристи. Особливу увагу також власник ростерії приділив інформації про логістику реалізації зерен кави даним підприємством на теренах України.

Студенти під час екскурсій спостерігали за особливостями виробничого процесу, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, мали можливість з ними поспілкуватися та отримати відповіді на всі свої запитання.

Щиро дякуємо стейкхолдерам – власникам даних підприємств за професіоналізм, цікаві розповіді та практичні поради!

Залишити відповідь