You are currently viewing Математика – наука молодих!
  • Запис опубліковано:08.06.2022
Незалежно від того, де і ким людина працюватиме, їй доведеться користуватися математикою. Бо, як писав відомий на весь світ психолог, дослідник і публіцист, письменник, громадський діяч, педагог-новатор Василь Сухомлинський, “… математика – це насамперед думка, допитлива, що бажає все знати, про все мати уявлення. Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму. Вона виховує волю, характер”.
Український педагог Микола Кодак на цю тему висловився так: «Без звички працювати, без уміння долати труднощі, без дисципліни праці немає людини. А саме до цього привчає математика». Ніби продовжує цю думку французький математик Анрі Поль Картан:«Вивчення математики завжди сприяє розвиткові чіткості та ясності мислення.» А Дьордь Поя, угорський математик, закликав: «Якщо ви хочете навчитися плавати, то сміливо ступайте у воду, а якщо хочете навчитися розв’язувати задачі, то розв’язуйте їх!»
З метою активізації пізнавальної діяльності студентів в рамках тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін серед першокурсників всіх відділень нашого навчального закладу було проведено онлайн-конкурс знавців історичних постатей в математиці.
Результати змагань виявилися такими:
1. Панченко Анна(13Т), Непорада Богдана(11Т), Ватага Марина(12Ек).
2. Почеп Анна(12Ек), Тобух Вікторія(11Т), Панченко Євгенія(13Т).
3. Кирлик Владислава (11Т), Шульженко Катерина(12Ек), Попенко Анна(13Т).
✍Пропонуємо пройти тест та перевірити, як добре ви знайомі із видатними математиками: 👉 https://forms.gle/cVq7csH8RSgiXgF47

Залишити відповідь