You are currently viewing Медіаграмотність – потреба сьогодення
  • Запис опубліковано:18.02.2022

На виконання Указу Президента України та рекомендацій Міністерства освіти і науки  України, 18 лютого 2022 року у ВСП “Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету” був проведений вебінар “Проблеми інформаційної безпеки. Як захистити себе в інформаційному просторі”.

Спікери Губарь Н. Л. та Сувальська О. В. разом з викладачами коледжу розглянули важливі питання медіаграмотності та їх практичне значення у протидії дезінформації в сучасних, непростих умовах. Учасники заходу обговорили різні види маніпуляцій та способи розпізнавання фейків; як критично сприймати та аналізувати інформацію, що отримується з різних джерел; як протидіяти маніпуляціям; як відрізнити пропаганду від фактів, правдиву інформацію від фейку.

Учасники зазначили, що медіаграмотність – це потреба, необхідне вміння  суспільства, адже зараз головною цінністю стала інформація, її продукують майже усі користувачі медійного простору. Бути медіаграмотним означає бути спроможним, вибрати те, що нам потрібно й визначити, наскільки надійною є ця інформація, аналізувати та відрізняти її!

Залишити відповідь