You are currently viewing Міжнародний день  людей похилого віку та День ветерана
  • Запис опубліковано:01.10.2022
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана–день,щ о покликаний привернути увагу всього людства до потреб старшого покоління.
Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. День літньої людини – це чисте і світле свято, свято наших батьків, бабусь та дідусів. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої і водночас, нажаль, до найнезахищенішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку між поколіннями.
Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «літні люди». Перед усім, це люди, які прожили багато років, піднялися на такі найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Найбільше багатство тих, хто досяг старості, – досвід, знання, вміння, мудрість.
Тяжкі випробовування випали на долю ветеранів та людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через все життя найкращі духовні якості – честь, гідність, вихованість, толерантність. Цього не маємо забувати ніколи. Ми повинні постійно приділяти старшим увагу, дарувати їм свою щиру турботу та глибоку пошану, щохвилини, не тільки під час відзначення чергових святкових дат.
Безмежна вдячність Вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.
Вшановуючи цей День, ми щиро дякуємо вам за любов і тепло! Бажаємо вам, дорогі ветерани, миру, добра, міцного здоров’я, уваги від рідних і віри в краще життя. Нехай в цьому стрімкому світі для вас завжди поособливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові. Зі св’ятом!

Залишити відповідь