You are currently viewing Міжнародний день студентів
  • Запис опубліковано:17.11.2022
GraduatesСвято всіх студентів, яке в Україні відзначають, як і в більшості країн світу, 17 листопада, також відоме як Міжнародний день студентів.  Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.
 
Студенти – це одна із найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.
 
Міжнародна мета цього свята – об’єднати студентів усього світу та підкреслити важливу роль цієї соціальної групи у житті та розвитку суспільства.
 
 
Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаємо вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше.
 
Бажаємо вам направляти весь нестримний ентузіазм в потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті слід радісних і позитивних вражень!

Залишити відповідь