You are currently viewing Ми чекаємо на тих, хто прагне до успіху!
  • Запис опубліковано:27.05.2022

Під девізом «Практичні навики – найважливіший крок для майбутнього землевпорядника» 23 травня 2022 у нашому коледжі розпочався тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін. У рамках тижня було проведено онлайн відкриті виховні години: «Кроками обраної спеціальності» (група 12ек, куратор Семенюта А. Ю.) та  «Європа – цивілізаційний вибір України» (група 31-з,  куратор Соколова В. В.).

Практика для кваліфікованого спеціаліста – це найголовніше, тому ми підготували і провели відкриті заняття під час навчальних практик «Геометричне нівелювання» (група 21-з, керівник практики Стріла Г. П.) та «Землевпорядне проектування» (група 31-з, керівник практики  Соколова В. В.).

          Навчитися працювати із сучасними електронними геодезичними приладами у нинішніх умовах є надважливо, тому студентам, як другого, третього курсу, так і випускникам, було дуже цікаво покерувати дроном, ознайомитися з його функціями на практичних заняттях, які провели методист НМЦ коледжу Гончар С. І. та викладач землевпорядних дисциплін Лотиш І. І.

Дбаємо також про наших абітурієнтів, постійно проводимо онлайн консультації для майбутніх землевпорядників.

Дипломне проектування є завершальною стадією навчання студентів, це складний, але дуже цікавий і творчий процес, ми готуємо найкращих спеціалістів, тому у нашій дружній родині ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС.

Цінуймо кожну мить нашого життя, опановуймо нові навики і прагнемо зробити нашу країну кращою!!!

МИ НЕОДМІННО ПЕРЕМОЖЕМО!

ВСЕ РОЗПЛАНУЄМО І ВІДБУДУЄМО!

Залишити відповідь