You are currently viewing “Ми з України”
  • Запис опубліковано:08.04.2022

У цей складний для нашої країни час кожен з нас веде нещадну боротьбу з ворогом як може: хтось – зі зброєю в руках, хтось волонтерить, хтось нищить ворога на інформаційному фронті.

Полтавським міським закладом-центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” було оголошено конкурс малюнків про МИР в рамках проекту “Ми з України”. До цієї ініціативи активно долучилися і студенти нашого навчального закладу під керівництвом викладача Світлани Дуки: Барашина Таїсія, Коваленко Катерина, Харчук Максим, Чернишова Софія, Янчук Вячеслав, Гайноша Артур, Горденко Володимир, Кичата Наталія, Палько Сніжана, Ребрик Світлана, Панченко Анна, Панченко Євгенія, Юмашева Олександра, Філіпішин Михайло, Асіпцова Антоніна, Мещерякова Марія.

Найбільшу кількість переглядів та схвальних лайків отримали творчі роботи Дмитришиної Олександри, Коткової Анастасії, Лазурської Софії, Федорової Наталії та Явтушенко Ангеліни.

Яскравими і неповторними творами активна молодь вчергове твердо сказала своє слово: «Разом все здолаємо! Ми – стійкі та сильні. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Залишити відповідь