You are currently viewing Навчально-методичний кабінет інформує
  • Запис опубліковано:10.02.2023
У ході підготовки до чергової атестації у 2023 році викладачі ВСП «АЕФК ПДАУ» демонструють свої педагогічні надбання та здобутки, діляться секретами методики проведення занять. На початку лютого відбулося два відкритих заняття для студентів другого курсу.
Хоніна Ірина Вікторівна 02 лютого провела заняття з вищої математики на тему «Розвязування систем лінійних рівнянь за формулами Крамера та матричним методом» у групі 21лд  для майбутніх фахівців садово-паркового господарства.
Качала Лілія Володимирівна 09 лютого на занятті з інформатики та комп’ютерної техніки знайомила студентів із можливостями табличного процесора Microsoft Excel і на прикладах виконання найпростіших операцій навчала другокурсників економічного відділення  групи 21і вводити та редагувати дані,  працюючи з ТП Microsoft Excel. Заняття пройшли у онлайн-форматі.
Завдяки роботі в зручному та захищеному середовищі для відеозустрічей Google Meet відкриті заняття в режимі реального часу відвідали заступник директора з навчальної роботи Сергій Купченко, завідувач навчально-виробничої практики Олександр Матвієнко та завідувач навчально-методичного кабінету Наталія Кононенко. Тримаймо оборону на педагогічному фронті!
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь