You are currently viewing Небесній сотні шана й молитви
  • Запис опубліковано:20.02.2023
Історія будь-якого народу містить періоди та дати, які є вирішальними і доленосними. Ми повинні завжди пам’ятати наші героїчні сторінки. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. У болючих ранах, але нездоланна для ворогів, Україна ніколи не боялася йти терновим шляхом під ворожими кулями, аби захистити всіх своїх дітей.
Під час Революції Гідності, у період 18-20 лютого 2014 року, в центрі Києва загинуло більше ста осіб, Цих людей назвали Небесною сотнею. Їхні душі потрапили до Раю, і тепер вони з неба продовжують охороняти Україну.
Майдан та Революція Гідності сколихнули увесь світ. Україна показала усім, що український народ у змозі  відстояти свій демократичний вибір.
Майдан об’єднав нас в єдине і нероздільне, він став центром Революції, площею добра, тепла, людяності, братерства, взаєморозуміння, правди, віри, надії і любові. Любові до України, до Матері-землі. Тисячі поранених, заарештованих та підданих тортурам. Тисячі людських життів, тисячі історій, тисячі героїв!
Як знак пам’яті та особливої шани загиблим під час Революції Гідності, ми вирішили зібрати вірші українських поетів та поеток, присвячені тим героїчним подіям.

Залишити відповідь