You are currently viewing Освоюємо виконання місій для БпЛА
  • Запис опубліковано:19.05.2023
Цього тижня студенти групи 31з відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «Біобаланс». ТОВ “Біобаланс” – провідна компанія, яка надає послуги із захисту рослин біометодом, має власне виробництво ентомофагів, авіапарк БпЛА.
 
Підприємство має багатий досвід у сфері захисту рослин за рахунок використання різних видів ентомофагів, що сприяє збереженню врожайності рослин, “біологізації” сучасного сільського господарства. Такий підхід дозволяє отримувати біологічно чисті врожаї та сприяє розвитку органічного землеробства, знижує вплив пестицидів на навколишнє середовище.
 
За період існування ТОВ “Біобаланс”, спираючись на досвід зарубіжних та вітчизняних науковців, а також активно співпрацюючи з українськими та закордонними агрохолдингами та фермерськими господарствами, було опрацьовано понад 1 млн. га посівів.
 
Для виконання перерахованих вище видів робіт на чималих площах необхідні кваліфіковані кадри.
 
Наші студенти матимуть змогу навчатися на виробництві – під час практики з фотограмметрії вчитимуться проводити розрахунок руху літака за допомогою спеціальної комп’ютерної прогами на карті поля для внесення трихограми по посівах кукурудзи та виконувати інші місії для БпЛА.
 
Публікацію підготував Олександр Матвієнко

Залишити відповідь