You are currently viewing Педагогічний ОСКАР 2022 року – НАШ!!!
  • Запис опубліковано:23.06.2022

Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» щорічно проходить у рамках Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та ДУ «НМЦ «Агроосвіта» з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.

Конкурс об’єднує понад 2 тис осіб учасників – авторів творчих робіт та надзвичайно цікавих досліджень.

Ми пишаємося тим, що переможницями цього поважного змагання педагогів у 2022 році в номінації «Ігрові технології» стали Ящевська Оксана Миколаївна та Гаркава Лариса Олександрівна.

Високодостойні колежанки! Прийміть наші найщиріші вітання! Від душі радіємо! Бажаємо завжди залишатися творчими особистостями, здатними переконувати високим професіоналізмом та реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї, гідно нести звання викладача ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ». Так тримати!

Залишити відповідь