You are currently viewing Підписали важливу угоду про співпрацю та побували на цікавій екскурсії
  • Запис опубліковано:03.04.2023

30 березня 2023 року студенти та викладачі ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» відвідали виробничі потужності сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Воскобійники», що у селі Воскобійники Миргородського району Полтавської області.

Це успішне аграрне підприємство області, яке є багатогалузевим господарством із європейським рівнем розвитку рослинництва та тваринництва. Основними галузями СТОВ «Воскобійники» є вирощування зернових та бобових культур, насіння олійних культур з розвиненим тваринництвом. Студенти спеціальності 201 «Агрономія» та 073 «Менеджмент» познайомилися з технологіями вирощування, зберігання, переробки та реалізації сільськогосподарських культур; побачили на власні очі процес виробництва молока; побували у першому в Україні доїльній залі карусельного типу DairyRotor T8900 на 32 доїльних місця; у сучасному машинно-тракторному парку, бачили заготівлю та зберігання кормів для тварин, а також долучилися до дегустації продукції цього господарства.

В цей день було підписано надзвичайно важливий документ – угоду про співпрацю відокремленого структурного підрозділу «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» в особі директора Шевнікова Миколи Янаєвича та сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Воскобійники» в особі генерального директора Капленка Валерія Ілліча.

Предметом цієї угоди є співробітництво щодо навчально-виробничої діяльності та підготовки фахівців зі спеціальності 201 «Агрономія» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

Сторони домовилися взаємодіяти для вирішення спільних завдань та досягнення поставлених обопільно важливих цілей: використання у виробничій діяльності та у навчальному процесі нових технологій; проведення виробничих, технологічних та навчальних практик; розв’язання питань трудової зайнятості випускників та здобувачів освіти ВСП «АЕФК ПДАУ».

Публікацію підготував Олександр Матвієнко

Залишити відповідь