You are currently viewing Планета Земля – наш рідний дім
  • Запис опубліковано:22.04.2023
22 квітня весь світ відзначає Міжнародний день Матері-Землі – день єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища.
 
Це популярне міжнародне свято стало гарною відправною точкою, на хвилі якої у багатьох країнах стали прийматися відповідні закони і державні акти, котрі безпосередньо стосуються вирішення екологічних проблем та охорони навколишнього середовища.
 
Міжнародний день Матері-Землі – свято чистої води, землі і повітря. Це день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем
 
А ще у 1954 році Організації Об’єднаних Націй Японія подарувала особливий дзвін – Дзвін Миру. Цей дзвін був відлитий із монет, які зібрали діти з 60 країн світу. На дзвоні є напис: «Хай живе мир у всьому світі». З тих пір у День Землі звучить голос Дзвону МируДзвін Миру закликає всіх людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Нема на всій Землі бажанішого слова, ніж “мир”, і ненависнішого, ніж “війна”. Мир! Це слово звучить по-різному на різних континентах. Але скрізь воно означає «МИР».
 
Тож пам’ятаймо, що Земля – це неоціненний дар, це – наш спільний дім, і берегти її – наш священний обов’язок!
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році.
 
Публікацію підготувала Литвиненко Таміла

Залишити відповідь