You are currently viewing Подорож до міста Лева
  • Запис опубліковано:12.10.2021

Західна туристична столиця України – Львів уже багато років зустрічає гостей з різних куточків України та з-за кордону. Минулими вихідними студенти групи 32-А разом з куратором Литвиненко Т.В. також відвідали це чудове місто.

Вузькі вулички, бруківка, затишні кав’ярні, запах шоколаду та карамелі, вуличні музиканти – все це створює неповторний шарм, яким залишилися зачаровані студенти під час подорожі.

Було пройдено більше 65 тис кроків за три дні перебування у Львові. Студенти перейнялися атмосферою цього міста та відвідали багато визначних і відомих місць Львову. Це і Національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької, площа Ринок, Меморіал пам’яті героїв Небесної Сотні, Італійський дворик, Палац Потоцьких, історико-культурний музей-заповідник Личаківське кладовище, Львівська майстерня шоколаду та Львівська копальня кави.

Вразили своєю величчю і красою Львівські собори: кафедральний собор святих апостолів Петра і Павла, храм Святих Ольги і Єлизавети, архикафедральний собор Святого Юра.

Особливо цікаво було поглянути на місто Лева з оглядового майданчика головного пагорбу міста – «Високого замку», який сягає догори на 413 м. Студенти групи отримали величезне задоволення від поїздки.

Залишити відповідь