You are currently viewing Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. Інформує ДСНС
  • Запис опубліковано:30.05.2024

29 травня 2024 року здобувачі освіти груп 11ек та 11і (ОПП «Організація виробництва», ОПП «Фінанси і кредит», ОПП «Бухгалтерський облік») та куратори цих груп Гаркава Лариса та Сувальська Олена  за ініціативи викладачів Мотрія Павла та Соколової Валентини відвідали  Головне управління ДСНС України у Полтавській області.

Мета заняття-екскурсії полягала в ознайомленні здобувачів освіти з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях. Спочатку здобувачі освіти побували на єдиній у місті постійно діючій  пожежно-технічній виставці. Екскурсію проводив досвідчений співробітник В’ячеслав Миколайович. Він детально зупинився на ключових моментах пожежної безпеки, розповів, як уникнути негативних наслідків для життя і здоров’я  у цей непростий час.

Під час екскурсії здобувачі освіти ознайомились з історією заснування протипожежної служби в нашій області, до речі,  вона бере свій початок   ще з далекого 1504 року, та прослідкували її розвиток  до нашого часу.

В’ячеслав Михайлович розказав студентам та викладачам про правила поводження з відкритим вогнем на природі, про безпеку під час грози; дав дієві поради, як зберегти своє майно від ймовірних пожеж, та вказав на чинники, що можуть їх  спричиняти.

Не обійшли увагою і питань поводження з різними вибухонебезпечними предметами, оскільки в країні, де йдуть бойові дії, люди мають знати, як себе поводити у разі виявлення таких предметів.

Потім заняття-екскурсія продовжилось безпосередньо в місці, де перебуває сучасна техніка працівників ДСНС. Там здобувачів освіти і викладачів радо зустрів співробітник пан Андрій, який продемонстрував сучасне обладнання, що можуть використовувати у роботі наші доблесні працівники ДСНС.

Здобувачі освіти мали змогу на себе одягти спорядження працівників ДСНС під час оперативних виїздів. На завершення зустрічі всі охочі сфотографувалися в кабіні спеціального автомобіля, призначеного для гасіння пожеж, приміряли спецодяг та інше.

Маємо надію, що екскурсія посприяла продуктивному засвоєнню правил поводження в надзвичайних ситуаціях. Щиро бажаємо всім, ніколи не попадати у надзвичайні ситуації!

Публікацію підготували Мотрій Павло, Соколова Валентина

Залишити відповідь