You are currently viewing Про запашну каву власної обсмажки та якісний домашній текстиль
  • Запис опубліковано:28.03.2023

28 березня 2023 року студенти групи 21-М та 31-М в рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін за ініціативи викладача Агакерімової Римми Юріївни провели заняття на виробництві.

Спочатку студенти відвідали ростерію «GANGSTER COFFEE», де дізналися про різні види кави, познайомились з технологією обжарювання та способами приготування кави. Приємною та пікантною нотою заняття стали дегустація різних видів кави та цікава гра; несподіваним сюрпризом – мішечки з кавою в зернах у подарунок від керівництва ростерії.

На наступній локації – на підприємстві «Ткацький двір» – студенти прослухали цілу лекцію від підприємця Євгена про види текстилю та технології його виробництва: дивилися на структуру тканин через мікроскоп, нагрівали тканини (синтетичні тканини при цьому плавляться, а натуральні – горять); дізналися, як фарбувати нитки; пізнали секрети правильного підходу до організації виробництва, пригостилися запашним чаєм.

Дякуємо за змістовну та цікаву інформацію! Величезне спасибі від студентів за такий прекрасно проведений насичений навчальний день, організований у незвичайній, альтернативній до традиційних занять, формі.

Публікацію підготувала Римма Агакерімова

Залишити відповідь