You are currently viewing Профорієнтаційна online-зустріч для наших випускників
  • Запис опубліковано:14.04.2023
У Навчально-науковому інституті економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ відбулася профорієнтаційна online-зустріч зі здобувачами освіти ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» (групи 31-М та 21-М).
 
З майбутніми абітурієнтами спілкувались: Алла Світлична – директор ННІ ЕУПІТ, кандидат економічних наук, доцент кафедри організації виробництва і дорадництва;
 
Іван Терещенко – заступник директора з виховної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу; 
 
Валерія Осташова – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування та права; 
 
Олександр Калініченко, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин.
 
Алла Світлична повідомила про особливості вступної кампанії 2023, переваги навчання в інституті, про можливості працевлаштування випускників та представила презентацію-екскурсію територією та корпусами навчально-наукового інституту.
 
Валерія Осташова розповіла учасникам зустрічі про ступеневу систему підготовки «бакалавр – магістр – доктор філософії» за наступними спеціальностями: 051 «Економіст»; 073 «Менеджмент»; 075 «Маркетинг»; 076 «Підприємництво та торгівля»; 081 «Право»; 126 «Інформаційні системи та технології»; 281 «Публічне управління та адміністрування»; 292 «Міжнародні економічні відносини».
 
Іван Терещенко познайомив студентів нашого коледжу з роботою студентського самоврядування, спортивними секціями, мистецькими колективами. Також він відзначив, що у навчальному закладі діє стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.
 
Олександр Калініченко ознайомив абітурієнтів  з результатами другого туру стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, в якому Полтавський державний аграрний університет посів ІІ місце в Україні за кількістю студентів-переможців, поступившись лише команді Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  У загальному підсумку семеро студентів  із п’ятнадцяти – це представники ННІ ЕУПІТ.
 
Вступники жваво цікавилися переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу до вузу. Майбутні здобувачі освіти отримали кваліфіковані консультації.
 
Публікацію підготувала Вікторія Галушка

Залишити відповідь