You are currently viewing Привітання випускникам 2022 року спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»
  • Запис опубліковано:29.01.2022

Шановні наші випускники!!!

          Від щирого серця вітаємо вас з цією воістину важливою подією. Адже позаду більше трьох років шляху від дому до коледжу і ось – фініш: остання недоспана ніч, неймовірні хвилювання, тремтіння рук і голосу під час захисту дипломних проєктів і вручення найбажанішого документа.

Диплом – результат вашої праці, досягнута вершина знань і досвіду добросовісного навчання, що допоможе вам у подальшому навчанні, роботі і житті в цілому.

У стінах коледжу, завдяки новому молодіжному середовищу, ви подорослішали, стали впевненішими у собі, більш комунікативними, напрацювали елементи вже власного стилю в манерах поведінки та спілкуванні, в одязі тощо; сформувалися як особистість з індивідуальними рисами, а також набули практичного досвіду у співпраці з фахівцями-професіоналами вашого фаху.

Бажаємо ніколи не забувати чудові студентські роки, зберегти на все життя юнацьку цікавість з виплеском моря позитивних емоцій, жагу до нових знань, звершень, втілення мрій.

Любіть життя, не забувайте рідних і друзів, чиніть по совісті, будьте гідними і справедливими, ідіть з позитивом своєю дорогою до успіху!!!

Залишити відповідь