You are currently viewing Ще раз про безпеку в інтернеті
  • Запис опубліковано:12.02.2023
У лютому цього року вже вкотре світова спільнота відзначила День безпечного Інтернету. В еру інформаційних технологій питання захисту персональних даних, порушення прав дітей та молоді у мережі «Інтернет» є одними з найбільш актуальних, а особливо під час війни, коли окупанти активно використовують інфопростір у своїх злочинних цілях, здійснюючи напади на українські міста.
Тому потрібно завжди пам’ятати, що все, що ми пишемо та публікуємо, навіть у приватних повідомленнях, назавжди залишається у всесвітній комп’ютерній мережі «Інтернет».
День безпечного Інтернету відзначається, щоб допомогти поколінню, що підростає, зрозуміти основи й принципи безпеки роботи в Інтернеті. І це стосується не лише питання захисту себе самого, але й усвідомлення власної відповідальності за те, аби не завдавати шкоди іншим – навмисно чи мимохіть.
Вже традиційно студенти економічного відділення ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» у перший тиждень лютого беруть участь у веб-квесті «Безпечний Інтернет», який у цікавій ігровій формі пропонує здобувачам освіти обговорення актуальних питань «пасток» Інтернету, безпечного вебсерфінгу, кіберзлочинності, кібербулінгу тощо.

Залишити відповідь